Meist

AN Raamatupidaja OÜ on raamatupidamisteenuseid pakkuv ettevõte, mis tegutseb aastast 2010. Pakume usaldusväärset raamatupidamisteenust mikro- ja väikeettevõtetele, füüsilisest isikust ettevõtjatele  ning korteriühistutele.

Juhatuse liige Anneli Nigu on raamatupidamisalase kõrgharidusega, lõpetades muuhulgas 2008. aasta Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli CUM LAUDE.

Anneli on osutanud raamatupidamisteenust alates 2005 aastast. “Minu töö eesmärgiks on aidata Sinul tegeleda Sinu põhitegevusega ja toetada seda omalt poolt, et saaksid teha õigeid otsuseid,” sõnastab Anneli oma missiooni. 

Kuidas meie koostöö välja näeb?

Selleks, et olla meie klient, ei ole meil tarvis tingimata näost-näkku kohtuda. Tegelikult on AN Raamatupidajal mitmeid pikaajalisi kliente üle Eesti, kellega me ei olegi veel kunagi silmast silma kohtunud, küll aga hoiame tihedalt sidet telefoni ja meili teel. Nii hoolitseb AN Raamatupidaja Eesti erinevates paikades asuvate ettevõtete ja korteriühistuste raamatupidamise eest, kes on seni teenusega väga rahule jäänud.


Olen Anneliga koostööga väga rahul ning julgen teda soovitada kõikidele, kes professionaalset raamatupidamisteenust vajavad. Anneli on asjatundlik ja kiire tegutseja ning äärmiselt usaldusväärne. Kahetsen, et oma ettevõtet alustades kohe tema teenuseid kasutama ei hakanud. 

Agnes Pulk /Disainivoti.com

Kindlasti on raamatupidamine lihtsamaks läinud. Tänu heale koostööle ja abivalmis suhtumisele ületab iga probleemi. Kindlasti soovitan AN Raamatupidajat ka teistele ettevõtjatele. Kõigi raamatupidamise seadustega ei jõu ju ise kursis olla.

Urmas Elmi /Relmikum OÜ

Korteriühistu Remlimäe on väga rahul Anneli tööga. Korteriühistu esimehe töö on ta lihtsamaks teinud korralike arvete esitamisega, korrektsete aastaaruannete esitamisega, suhelnud KÜ elanikega, andnud nõu kuidas tulla toime võlgnikega. Soovitan kindlasti ka teistele klientidele kui väga usaldusväärset raamatupidajat.

Toomas Paap / KÜ Remlimäe

Olen Anneli teenuseid kasutanud juba 9 aastat ja pakutud teenustega väga rahul. Kõik dokumendid ja paberid on alati õigel ajal vormistatud. Anneli on väga täpne ja hoiab raamatupidamist väga hästi korras. Minul ettevõtte juhina on kõik väga lihtne, kindlaks kuupäevaks tuleb saata ostu ja müügiarved, kõik muu teeb ja kontrollib raamatupidaja. Aruanded, deklaratsioonid kõik õigel ajal […]

Kristjan Sakk/ Edunet.ee

Oleme meeleldi ka Sulle abiks!

Nõustame ettevõtjaid ja korteriühistuid uute seaduste, maksude optimeerimise, elanike vahel kulude jaotamise osas, esitame õigeaegselt kõik nõutud aruanded ning hoiame ettevõtete ja korteriühistu raamatupidamise korras ja selgena.

Jäta meile oma kontaktid ja võtame Sinuga ühendust, et vabastada Sind raamatupidamisega seotud muredest!

%d bloggers like this: