Klientide tagasiside

Kristjan Sakk, ettevõtja. www.edunet.ee Foto: tark.ee

Olen Anneli teenuseid kasutanud juba 9 aastat ja pakutud teenustega väga rahul. Kõik dokumendid ja paberid on alati õigel ajal vormistatud. Anneli on väga täpne ja hoiab raamatupidamist väga hästi korras. Minul ettevõtte juhina on kõik väga lihtne, kindlaks kuupäevaks tuleb saata ostu ja müügiarved, kõik muu teeb ja kontrollib raamatupidaja. Aruanded, deklaratsioonid kõik õigel ajal korrektselt tehtud ja minul, kui ettevõtte juhil on fookus nendel teemadel, mis aitavad ettevõtet arendada, seega ei kuluta mina väärtusliku aega muudele tegemistele. Koostöö on super, kuna ei pea muretsema raamatupidamisaruannete ja sissekannete pärast

Kindlasti soovitan AN Raamatupidajat ka teistele ettevõtjatele, sest aeg on väärtuslikum vara, seda juurde ei saa, iga spetsialist tegelegu oma asjadega ja ei ole mõistlik „punnitada“ kõike ise teha. Soovitan, teenuse kvaliteet on väga hea. Lisaks võib Anneli poole pöörduda mis iganes küsimustega raamatupidamise valdkonnas, alati on vastus kiirelt olemas.


Agnes Pulk, teenusedisainer ja koolitaja, disainivoti.com Foto: erakogu

 

 

 

Olen Anneliga koostööga väga rahul ning julgen teda soovitada kõikidele, kes professionaalset raamatupidamisteenust vajavad. Anneli on asjatundlik ja kiire tegutseja ning äärmiselt usaldusväärne. Kahetsen, et oma ettevõtet alustades kohe tema teenuseid kasutama ei hakanud. 

 

 

 


Toomas Paap, Korteriühistu Remlimäe

KÜ Remlimäe on väga rahul Anneli tööga. Korteriühistu esimehe töö on ta lihtsamaks teinud korralike arvete esitamisega, korrektsete aastaaruannete esitamisega, suhelnud KÜ elanikega, andnud nõu kuidas tulla toime võlgnikega.

Soovitan kindlasti ka teistele klientidele kui väga usaldusväärset raamatupidajat.


 

Urmas Elmi, Relmikum OÜ

Kindlasti on raamatupidamine lihtsamaks läinud. Tänu heale koostööle ja abivalmis suhtumisele ületab iga probleemi. Kindlasti soovitan AN Raamatupidajat ka teistele ettevõtjatele. Kõigi raamatupidamise seadustega ei jõu ise kursis olla.

 

 


Tutvu soodsate raamatupidamispakettidega siin.

Kui otsid lahendust oma raamatupidamisega seotud muredele, siis saame Sulle abiks olla. Jäta siia oma kontakid ja võtame Sinuga ühendust, et just Sulle sobiv pakkumine teha.

%d bloggers like this: