Arhiiv: Testimonials

 • Kristjan Sakk/ Edunet.ee

  Olen Anneli teenuseid kasutanud juba 9 aastat ja pakutud teenustega väga rahul. Kõik dokumendid ja paberid on alati õigel ajal vormistatud. Anneli on väga täpne ja hoiab raamatupidamist väga hästi korras. Minul ettevõtte juhina on kõik väga lihtne, kindlaks kuupäevaks tuleb saata ostu ja müügiarved, kõik muu teeb ja kontrollib raamatupidaja. Aruanded, deklaratsioonid kõik õigel ajal […]

  LOE EDASI
 • Toomas Paap / KÜ Remlimäe

  Korteriühistu Remlimäe on väga rahul Anneli tööga. Korteriühistu esimehe töö on ta lihtsamaks teinud korralike arvete esitamisega, korrektsete aastaaruannete esitamisega, suhelnud KÜ elanikega, andnud nõu kuidas tulla toime võlgnikega. Soovitan kindlasti ka teistele klientidele kui väga usaldusväärset raamatupidajat.

  LOE EDASI
 • Urmas Elmi /Relmikum OÜ

  Kindlasti on raamatupidamine lihtsamaks läinud. Tänu heale koostööle ja abivalmis suhtumisele ületab iga probleemi. Kindlasti soovitan AN Raamatupidajat ka teistele ettevõtjatele. Kõigi raamatupidamise seadustega ei jõu ju ise kursis olla.

  LOE EDASI
 • Agnes Pulk /Disainivoti.com

  Olen Anneliga koostööga väga rahul ning julgen teda soovitada kõikidele, kes professionaalset raamatupidamisteenust vajavad. Anneli on asjatundlik ja kiire tegutseja ning äärmiselt usaldusväärne. Kahetsen, et oma ettevõtet alustades kohe tema teenuseid kasutama ei hakanud. 

  LOE EDASI